Психологічний тренінг від київського гештальт університету

Проводиться набір на навчальну програму «Психологічне консультування та психотерапевтична робота з дітьми», в якій зможуть взяти участь не лише психологи чи педагоги, а й батьки, які прагнуть гармонійного розвитку особистості своїх дітей.

Сьогодні у батьків недостатньо часу на виконання батьківських обов’язків. Йде безперервне та жорстоке змагання за наш вільний час. Наші діти часто почувають себе самотніми та беззахисними. Недостатня емоційна підтримка батьків поєднується із інформаційним перенавантаженням, високими вимогами до інтелектуального розвитку дитини, умовами жорстокої конкуренції в дитячому мікросередовищі (клас, спортивна секція, дитячий садок). Частенько дитина не може висловити своє внутрішнє психологічне неблагополуччя (відчуття смутку, пригніченості, безпорадності, самотності та безнадійності). Тому в дитини змінюється поведінка (стає боязливою, невпевненою, дратівливою, неспокійною, грубою, впертою, замкнутою, часто плаче, погано спить); погіршується стан здоров’я (болі, часті простудні захворювання); формуються хронічні захворювання (гастрити, алергічні патології, діабет, вегето-судинні порушення).

Дитяча психотерапія – це комплекс психологічного впливу на дитину і її сім’ю, з метою допомогти їй в соціальній адаптації, дорослішанні, збереженні фізичного та душевного здоров’я.