Розвиток дитини

Наш центр пропонує допомогу батькам у всебічному та гармонійному розвитку особистості дітей різного віку. Групові та індивідуальні заняття проводяться з урахуванням вікових потреб, можливостей та індивідуальних здібностей кожної дитини. Заняття допоможуть Вашій дитині розвивати інтелектуальну сферу, логічне та абстрактне мислення, слухову та зорову пам’ять, сприйняття, мовлення, увагу та уяву; формулювати та висловлювати власну думку; виражати власні емоції та почуття в адекватній формі; розвивати морально-вольові якості (наполегливість, старанність, стриманість самоконтроль, самооцінку), сформувати бажання вчитися та дізнаватися щось нове.

  • психологічна діагностика
  • розвиваючі заняття для дітей (2-3 років)
  • підготовка дітей до шкільного навчання (5-6 років)
  • індивідуальні заняття із дітьми різного віку

У нас Ви зможете підготувати дитину до ШКІЛЬНОГО НАВЧАННЯ. Програма підготовки до школи включає серію пізнавальних, розвиваючих, начальних та корекційних занять, спрямованих на адекватний розвиток психічних процесів, інтелектуальних здібностей, навичок читання, письма та основ математики дітей молодшого шкільного віку.

Психологічна діагностика дітей різного віку допоможе Вам дізнатися рівень розвитку психічних процесів Вашої дитини, готовності та адаптації до шкільного навчання, міжособистісної взаємодії Вашої дитини, що в подальшому допоможе визначити програму розвитку.

Допоможіть Вашій дитині стати щасливою, розумною, самостійною і психологічно здоровою!