Про психолого-лінгвістичний центр «Альфа-Європа»

Психолого-лінгвістичний центр «Альфа-Європа» надає широкий спектр психологічних та лінгвістичних послуг. Тільки у нас Ви знайдете новітній підхід кваліфікованого персоналу у вивченні іноземних мов на базі сучасних підручників носіїв мови та з акцентом на психологічному аспекті викладання матеріалу. Якщо Ви втомилися через нецікаве та одноманітне вивчення англійської чи німецької мови, спробуйте засвоїти мову у нашому центрі, у якому використовують виключно інтерактивні методики викладання мови.

Психологічні послуги центру починаються з діагностики, тестування знань та здібностей, індивідуальної підготовки і закінчуються підвищенням самооцінки особистості та позитивною взаємодією між батьками та «проблемними дітьми». У нас надаються послуги сімейного психолога, педагога, репетитора та вихователя. Окрім того, у нас Ви можете підготувати дитину до школи і бути впевненими, що дитина успішно виконує домашні завдання. Якщо Ваша дитина відмовляється виконувати домашні завдання або втратила інтерес до школи та навчання, завітайте до психолого-лінгвістичного центру.

БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ при психолого-лінгвістичному центрі функціонує за стандартами єдиної в Україні організації, яка забезпечує належну якість перекладацьким послугам. Усний та письмовий переклад європейських мов здійснюється виключно сертифікованими та дипломованими перекладачами.